Hoşgeldiniz  

KONYA AİHL ÖĞRENCİLERİNDEN MUSİKİ KONSERİ

admin | 15 Haziran 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KONYA AİHL ÖĞRENCİLERİNDEN MUSİKİ KONSERİ

Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi Klasik Sanatlar Dini Musiki Bölümü Öğrencileri, TP Fatıma Zehra Anadolu İmam Hatip Lisesinde Musiki Konseri Verdi.

TP Fatıma Zehra Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen konsere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu, Şube Müdürü Ömer Çevik, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okulların il ve okul dışı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen musiki konserinde Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi Klasik Sanatlar Dini Musiki Bölümü Öğrencileri sahne alarak seyircilere duygusal anlar yaşattılar.

Musiki konseri sonrası kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şemdinoğlu Müdürlüğümüz adına ilimize gelerek akranlarına konser veren Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi Klasik Sanatlar Dini Musiki Bölümü Öğrencileri ve Okul Müdürü Süleyman Eşit’e teşekkür etti. Müzik etkinliği misafir öğrenci ve idarecilerine günün anısına hediye verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

20 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.