Hoşgeldiniz  

KOZLUK’TA EĞİTİM KURUMLARINA İNCELENDİ

admin | 23 Şubat 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KOZLUK’TA EĞİTİM KURUMLARINA İNCELENDİ

Kozluk ilçesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilk olarak Kozluk İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör’ü ziyaret etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Kozluk İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör, Kozluk Belediye Başkanı Ayhan Eren ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran; Kozluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler. Okuldaki ahşap doğrama ve metal bölümü atölyeleri gezip öğrencilerle bir süre sohbet ettiler. Kaymakam Güngör ile İl Müdürü Kurtaran, okul binası içinde bulunan eSınav Merkezini de gezip yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Kaymakam Güngör ile Müdür Kurtaran, Kozluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde son olarak İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Mehmet Gün ve Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nezir Sevim ile birlikte okulun tarım uygulama ve araştırma seralarını gezip çalışmaları yerinde incelediler.

KOZLUK MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ

Kozluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinin ardından Kozluk Mesleki Eğitim Merkezine dönüştürülmesi planlanan Kozluk Anadolu Lisesi Erkek Öğrenci Yurdu binasını ziyaret eden Kaymakam Güngör ile İl Müdürü Kurtaran, yapılacak çalışmalar hakkında Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sevim’den bilgi aldılar.

KOZLUK HALK EĞİTİM MERKEZİ ZİYARETİ

Kaymakam Güngör ile Müdür Kurtaran, daha sonra Kozluk Halk Eğitim Merkezine geçerek üniversite sınavlarına hazırlanan gençlere yönelik verilen DYK kursunu ziyaret edip gençlerle sohbet ettiler.

KOZLUK ÖĞRETMENEVİ ZİYARETİ

Kaymakam Güngör ile Müdür Kurtaran, Kozluk Halk Eğitim Merkezi Ziyaretinin ardından ilçeye kazandırılan 50 yataklı modern öğretmen evi binasını gezip incelemelerde bulundular.

KOZLUK ŞEHİT ŞENAY AYBÜKE YALÇIN ANADOLU LİSESİ ZİYARETİ

Kaymakam Güngör ile Müdür Kurtaran, son olarak Kozluk Şehit Şenay Aybüke Yalçın Anadolu Lisesine geçip Şehit Şenay Aybüke Yalçın tarafından okula kazandırılan müzik sınıfını ziyaret ettiler.

Müdür Kurtaran’a Kozluk ziyaretinde Şube Müdürü Emrullah Aslan eşlik etti.

57 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.