Hoşgeldiniz  

MHP’DE BAYRAM KUTLAMASI 3 GÜN SÜRDÜ

admin | 05 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP’DE BAYRAM KUTLAMASI 3 GÜN SÜRDÜ

MHP Batman İl Başkanlığında, yoğun bir bayramlaşma programı yaşandı.

3 gün süren Ramazan Bayramı kutlamasına, binlerce kişi katılım sağladı. Bütün misafirlerle yakından ilgilenen MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, bayramların birleştirici, kucaklayıcı, bütünleştirici ve güçlendirici manevi bir dayanışmanın örneği olduğunu söyledi.

“1 GÜN PLANLADIK, 3 GÜN SÜRDÜ”

Bayram kutlama programlarını bir gün ile sınırlı tutmayı planlamalarına rağmen 3 gün sürdüğünü belirten MHP batman İl Başkanı Kerem Demir “Öncelikle partimizin Bayramlaşma programına katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bir kez daha anladık ki; bayramlar, dini ve milli duyguların en üst seviyede yaşanmasının yanı sıra birlik, beraberlik ve bütünleşme zamanıdır. Her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu çok özel günlerdir.

Bayramları, gerçek anlamıyla ‘bayram’ yapan, bu günlerde yaşadığımız manevi duygulardır. Bayramlar, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma, adalet duygularımızın harekete geçmesi için en güzel vesilelerdir. Bu özel günler, dargınlıkların bitmesi için en güzel fırsatları sunar. Ayrıca bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Unutmamalıdır ki bayramları bayram yapan onu yaşatanlardır. Bu duygu ve düşüncelerle geçmiş Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluklar getirmesini diler, tüm Batmanlı hemşerilerimin ve değerli partimizin geçmiş bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

25 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.