Hoşgeldiniz  

MHP’Lİ ÇETİN, İNDİRİM İÇİN SAHAYA İNDİ

admin | 26 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP’Lİ ÇETİN, İNDİRİM İÇİN SAHAYA İNDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin indirim talimatının ardından, Batman Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin sahaya inerek marketler başta olmak üzere esnaflara indirim yapmaları konusunda girişimlerde bulunmaya başladı.

Genelde Türkiye, yerelde Batman’da da döviz kurundaki sert düşüş ile birlikte vatandaşların haklı olarak, fahiş fiyatlarda indirim beklediğini belirten MHP Batman Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin “Milliyetçi Hareket Partimizin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatıyla harekete geçtik. Fiyat indirimlerinin hızlandırılması için yurt çapında kampanyalara ilimizi de dahil ettik.

Genel Başkanımız Sayın Bahçeli’nin talimatıyla, indirimleri hızlandırmak üzere ilimizde teşvik ve katılım kampanyası başlattık. Kurdaki düşüş hızı, kur bahane edilerek her alanda, her kalemde artırılan fiyatların gerçek ve makul rakamlara indirilmesi için market, esnaf ve birçok mağazayı ziyaret ediyoruz. Kur reel değerlerine çekilirken; fiyatlardaki abartılı artışların sonlandırılması ve özellikle temel ihtiyaç maddeleriyle ilgili piyasa rakamlarının da gerçek değerlerine indirilmesi için Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek, esnaf kardeşlerimizden indirime başlamalarını rica ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz esnaflarımıza, üreticilerimize, tüccarlarımıza, market sahiplerine, toptancılarımızla,  birebir temasa geçerek, milletimiz adına ilgili esnaflarımızdan  indirim kampanyasına katkıda bulunmalarını talep ettik. Ziyaret ettiğimiz bütün esnaflarımız bize tam destek verme sözü verdi. Allah hepsinden razı olsun. Artık herkesin, her kesimin elini taşın altına koymasının zamanı gelmiştir.” diye konuştu.

82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.