Hoşgeldiniz  

MOBİL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI

admin | 01 Şubat 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MOBİL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI

Batman il Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Batman ve ilçelerinin doğal güzellikleri ile kültürel, doğa, sanat, gastronomi ve diğer güzelliklerini, zenginliklerinin tanıtımına katkı sunmak amacıyla ‘Batman Cebimde Mobil Fotoğraf Yarışması’ başlattı.

Amatör veya profesyonel tüm fotoğraf meraklıları ve sanatçılarını yarışmaya katılmaya davet ediyoruz

Diyen Batman Kültür ve Turizm İl Müdürü A. İhsan Aslanlı “Doğasından insanına kadar tüm özellikleri ve yılın her günü büyüleyen güzellikleriyle Batman’ın tüm güzelliklerini ölümsüzleştirmek ve insanları fotoğraf sanatına özendirmek, ayrıca fotoğrafçıların objektiflerinden yansıyan eserlerini toplumla paylaşmaya aracı olmak, onların motive olmasına katkıda bulunmaktır. Çevresinde olan biteni, mevsimleri, güzel vakitleri takip eden fotoğraf sanatçıları için de güzel kareler yakalamak amacıyla bu yarışmayı başlattık. 1-28 Şubat tarihleri arasında çekilen fotoğrafların batmancebimde@gmail.com mail adresine gönderilmesi ve Kültür Turizm il Müdürlüğünün sosyal medya sayfalarında paylaşılması ile yarışmaya katılım sağlanabilir. Katılımcıların temasını konu alan fotoğrafı @seyyahbatman, @iktm72 etiketi ve #batmancebimde hashtagi ile Instagram veya Twitter hesabı üzerinden paylaşması gerekir. Yarışmanın sonucunun 7 Mart 2022 tarihinde açıklanması planlanırken yarışmada derece alan birinciye 2.000 TL, İkinciye 1.500 TL ve üçüncü gelen yarışmacıya 1.000 TL para ödülü ile ödüllendirilecek” ifadelerini kullandı.

Yarışma Linki: https://batman.ktb.gov.tr/TR-308702/batman-cebimde-mobil-fotograf-yarismasi.html?fbclid=IwAR2vYbDDTQWdBRVD6SuQcHxLrPhmRTuFJbm7eQNZpf-j722qvuZNv-AMC1k

53 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.