Hoşgeldiniz  

MÜDÜR KIRAÇ’TAN YARASALAR’A HODRİ MEYDAN

admin | 06 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MÜDÜR KIRAÇ’TAN YARASALAR’A HODRİ MEYDAN

Batman’da İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ve 177 polis, Vali Hulusi Şahin’in meydan okumasına karşılık vererek Kızılay’a kan bağışı yaptı.

Ramazan Ayında kan stoklarının azalması nedeniyle Kızılay’a kan bağışı yapan Vali Hulusi Şahin, Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’a meydan okudu.

Müdür Kıraç, 177 polisle birlikte Atatürk Parkı önünde kurulan stantta kan bağışı yaparken Petrolspor Yarasalar Grubuna ‘hodri meydan’ dedi.

Kan Bağışı etkinliğinde konuşan İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç “Polis teşkilatının kuruluş yıl dönümü olan 177 sayısını baz alarak 177 personelle kan verdik.  Ülkemiz ve insanlarımız kıymetli. Bu yüzden Kızılay’a destek olmaya geldik. Vatandaşlarımızı hem iyilik yapma adına hem de sağlık açısından kan vermeye davet ediyoruz.

Petrolspor şampiyon olmak üzere. Bu şampiyonada özellikle hem oyuncularımızın hem teknik elemanlarımızın hem yönetimimizin hem de en önemlisi taraftarlarımızın çok büyük bir emeği var. Dolayısıyla buradan yarasaların tribün lideri Şahin Ete kardeşimize çağrıda bulunuyorum. Biz bugün 177 kişiyle kan vermeye geldik. Şahin Ete kardeşim, siz de kan vermeye var mısınız?” ifadelerini kullandı.

 

34 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.