Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLER ARASI FUTBOL TURNUVASININ FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

admin | 21 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖĞRENCİLER ARASI FUTBOL TURNUVASININ FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Batman Üniversitesinde başlayan öğrenciler arası futbol turnuvasının final müsabakası Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen turnuvada öğrenciler arası dayanışma ve iletişimi güçlendirmek amaçlandı. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi arasında oynanan final müsabakasında 5-2’lik skorla Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu galip oldu.

Turnuvayı takip eden Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, öğrencilerin enerjilerini olumlu yönde kullanmaları için üniversitemizde bu tür etkinlikleri düzenlemeye özen gösterdiklerini ve enerjilerinin çeşitli alanlara yönlendirilmesinin hem kişisel hayatlarının hem de akademik hayatlarının kalitesini arttıracağını düşündüklerini ifade etti. Sporun ve sporcunun her zaman desteklenmesi gerektiğini belirten Rektör Demir, sağlıklı bir neslin geleceğimize yön vermede daha başarılı olabileceğini dile getirdi.

Final müsabakasının ardından turnuvada birinci olan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, ikinci olan Sağlık Bilimleri Fakültesi takımına Prof. Dr. Yahya Hışman Çelik ve üçüncü olan Teknik Bilimler Fakültesi takımına Prof. Dr. Abdülkadir Levent tarafından kupaları takdim edildi.

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.