Hoşgeldiniz  

ÖĞRENCİLER BODRUM’A UĞURLANDI

admin | 13 Mayıs 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖĞRENCİLER BODRUM’A UĞURLANDI

Merkez Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yoğunlaştırılmış eğitim kapsamında öğrenim gören öğrenciler, mesleki eğitim çalışması kapsamında yaz staj programı amacıyla öğretmenleriyle birlikte Muğla ili Bodrum ilçesine uğurlandılar.

Mezopotamya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde yoğunlaştırılmış eğitim kapsamında öğrenim gören Konaklama ve Seyahat Hizmetleri ile Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencileri, yaz stajı için turizm alanında hizmet veren Tui Magic Life Hotel, Sundance Resort Hotel ile Holiday Resort&Spa Hotelde çalışmak üzere öğretmenleriyle beraber Muğla ili Bodrum ilçesine uğurlandılar. Uğurlamaya Şube Müdürleri Emrullah Aslan ile Murat Şahin, okul idaresi ve veliler katıldı.

Öğrencilerimiz 5 ay boyunca otelin resepsiyon, servis ve mutfak departmanlarında staj görecek olup, otellerin lojmanında konaklayacaklar.

Günde 8 saat çalışacak öğrencilerimize, üç öğün yemek, yol ücreti, personel üniforması ve aylık maaş olarak asgari ücretin %60’ı tesis tarafından ödenecektir.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.