Hoşgeldiniz  

PETROLSPOR DOLUDİZGİN

Halit BEYTÜT | 02 Aralık 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

 

Yıllardır özlemi çekilen ve ilimizi 3.Ligde temsil eden Petrolspor’umuzun bu sezon ortaya koyduğu onurlu mücadele ile bu özlemimizi giderebileceğinin sinyallerini veriyor.

Hale ligde lider durumunda bulunan ve tüm Batmanlıların ilgi odağı olan kırmızı beyazlı ekibimiz sportif başarı adına bizleri oldukça mutlu ediyor ve sevince boğuyor.

Gerek iç sahada ve gerekse de deplasmanlarda aldığı başarılı sonuçlarla büyük alkışı fazlasıyla hak ediyor.

Başarıya aç bir şehrin bu açlığını giderebilmenin onurlu mücadelesini veren ve formalarını 90 dakika boyunca ıslatan futbolcu kardeşlerimizi içtenlikle kutluyorum.

Bu önemli başarıda ebetteki takıma karşılıksız katkı sunan Sayın Valimiz Hulusi Şahin ve yönetim kurulunun olmazsa olmaz yönetimdeki başarılı katkılarının da büyük rolü vardır.

Bu nedenle hem Sayın valimizi ve yönetim kurulunu içtenlikle tebrik ediyorum.

Sezonun henüz ilk yarısında bulunmamıza rağmen bu yolda rakip tanımadan sahaya çıkıp batmanın yıllardır özlemini çektiği bir başarıyı elde edebilmek için tüm güçlerini sahaya yansıtan değerli futbolcularımızın sezon sonuna kadar bu onur verici başarıyı sürdürebileceklerine ve sezonu mutlu bir şekilde sonlandıracaklarına olan inancımız tamdır.

Batman su anda Petrolspor için yekvücut olmuş ve astıkları pankartlarla basari dileklerinde bulunuyorlar ancak bunun yeterli olmadığını özellikle Batmanlı is adamlarının da artık bu takıma hem maddi hem de manevi yönden destek vermelerinin kaçınılmaz olduğunu özellikle vurgulamakta yarar görüyorum…

Valimiz gereken desteği veriyor bu doğru ama iş adamlarımızın da bu çorbada bir kasığı olması arzumuzdur.

62 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.