Hoşgeldiniz  

REKTÖR DEMİR, ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

admin | 11 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

REKTÖR DEMİR, ÖĞRENCİLERLE İFTAR YAPTI

Öğrencilerle sık sık bir araya gelmeye özen gösteren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Merkez Yerleşke Yemekhanesinde öğrencilerle iftarda buluştu.

İftar yemeğinde Rektör Demir’e Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Necmettin Sezgin ile Prof. Dr. Rohat Cebe, Genel Sekreter Ali Yılmaz ve üniversite yöneticileri eşlik etti.

Öğrencilerle iftar yemeğinin ardından çay içip sohbet eden Rektör Demir, öğrencilerin taleplerini dinleyerek Batman Üniversitesi çatısı altında eğitim gördükleri süre içerisinde onların isteklerini yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Öğrencilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra sosyal aktivitelerini, kişisel gelişimlerini ve huzurlarını da önemsediklerini dile getiren Prof. Dr. İdris Demir, öğrencilerin kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerini istedi. Kısa süre içerisinde önemli işler yaptıklarını ve bu işlerin çıktıklarının öğrencilerinin hayatlarında katma değere dönüşmesine özen gösterdiklerini vurgulayan Rektör Demir, öğrencilere eğitim hayatları boyunca zamanı iyi değerlendirmeleri ve bu zaman içerisinde önemli kazanımlar elde etmeleri tavsiyesinde bulundu.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.