Hoşgeldiniz  

SAHADA DOSTLUK KAZANDI

admin | 07 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SAHADA DOSTLUK KAZANDI

Batman’da ‘10 Nisan Polis Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde Basınspor ile Emniyetspor arasında düzenlenen futbol maçında dostluk kazandı.

Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü ile Batman basınının organizesiyle Aydınkonak semt sahasında dostluk maçı yapıldı. Batman’da görev yapan basın mensuplarıyla dostluk maçı yaptıklarını ifade eden Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, “10 Nisan polis haftası yani emniyet teşkilatının kuruluşunu 177’nci kuruluş yıldönümü kutlamaları devam ediyor. Bu çerçevede basın mensubu arkadaşlarımıza bir kaynaşma maçı teklifini götürdük. Bugün de gayet güzel, temiz, açık bir havada bir maç yaptık. 72 daha doğrusu Batman kazandı diye düşünüyorum. Gayet güzel bir maç çıktığını düşüyorum” dedi.

Dostluk maçı müsabakası etkinliğine İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ın yanı sıra, Emniyet Müdür yardımcısı Hayrullah Altıparmak, Çevik Kuvvet Müdürü Süleyman Erdoğan, Asayiş Müdürü Salih Öksüz, çeşitli birimlerden polis memurları ile yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.