Hoşgeldiniz  

SASON’DA ŞEHİT YAKINLARI İFTARDA BULUŞTU

admin | 07 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SASON’DA ŞEHİT YAKINLARI İFTARDA BULUŞTU

Sason Kaymakamı Eyyüp Güngör, Sason Kaymakamlığı tarafından Şehit Yakınları ve Gaziler onuruna verilen iftar programında şehitlerimizin yakınlarını ve gazileri ağırladı.

İftar öncesi masaları tek tek dolaşan Kaymakam Eyyüp Güngör ve eşleri Hümeyra Güngör Hanımefendi iftar programına katılan şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Yemek sonrası Şehit Yakınları ve Gazilere hitap eden Kaymakam Güngör “Ülkemizin bağımsızlığı, birliği ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimiz için düzenlediğimiz bu iftar yemeğine katılımınızdan dolayı öncelikle hepinize hoş geldiniz diyorum. Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin değerli aileleri, Sizler, aziz şehitlerimizin bizlere hatırası ve yadigârısınız. Devletimiz ve milletimiz, sizlerin kıymetini, değerini her zaman bilecek, hiçbir zaman unutmayacaktır. Çünkü sizler en değerli varlıklarınızı vatan için, bu millet için feda ettiniz. Sözlerimi tamamlarken vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve birliği için can veren bütün şehitlerimizi rahmet ve minnet duygularımla anıyorum. Hepsinin ruh şad olsun. Gazilerimize de şükranlarımı sunuyor, hayatlarının geri kalanında uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

Konuşmasının sonunda Kaymakam Güngör, katılımlarından dolayı başta şehit yakını ve gaziler olmak üzere herkese teşekkür etti.

İftar programına; Kaymakam Eyyüp Güngör, eşi Hümeyra Güngör, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataş, ilçe idare şube başkanları, şehit ve gazi dernekleri yöneticileri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda şehit yakını ve gazi katıldı.

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.