Hoşgeldiniz  

TİYATROSEVERLERE DAVET

admin | 26 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TİYATROSEVERLERE DAVET

Batman Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Pazartesi ve Salı günleri saat 19.00’da Van Devlet Tiyatrosunun ücretsiz sahneleyeceği ‘Erkek Gezegeni’ adlı oyununa tiyatroseverleri davet etti.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı; “60 günde 60 etkinlik parolası ile düzenlemiş olduğu Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 48 tiyatro oyunu değerli halkımıza ücretsiz sahnelendi” dedi.

ARALIK AYINDA 48 TİYATRO

Batman Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kasım-Aralık ayı Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında kent merkezinin yanı sıra 5 ilçe ve 5 Belde’de de 48 tiyatro etkinlikleri gerçekleştirdi. Kasım-Aralık ayında gerek yetişkinlere gerekse de küçüklere yönelik 48 tiyatro etkinliğini yaptıklarını belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı “27 Aralık Pazartesi ve 28 Aralık Salı günü saat 19.00’da Van Devlet Tiyatrosunun sahneleyeceği ‘Erkek Gezegeni’ adlı oyununa tiyatroseverleri davet ediyoruz. Kozluk ilçemizde de Cimri adlı tiyatro oyunu Pazartesi günü saat 19.30’da sahnelenecek. 60 günde 60 etkinlik parolası ile düzenlemiş olduğu Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 48 tiyatro oyunu değerli halkımıza ücretsiz sahnelendi.

32 Çocuk tiyatrosu, 10 özel tiyatro ve 6 Devlet tiyatrosu sahne aldı Aralık ayı Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında kent merkezinin yanı sıra 5 ilçe ve 5 Belde’de de tiyatro etkinliklerini gerçekleştirdik. İlçe ve beldelerdeki öğrencilere tiyatroda ikramlarımız oldu. Sayın Valimiz Hulusi Şahin’in destekleriyle çalışmalarımız devam ediyor. Yılın Son tiyatrosunu da Pazartesi-Salı akşamları saat 19.00’da Van Devlet Tiyatrosu, Erkek Gezegeni oyununu sahneleyecek. Tüm tiyatroseverler oyuna davetlidir” dedi.

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.