Hoşgeldiniz  

TURAN, ŞOFÖRLER ODASINA ADAY

admin | 21 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TURAN, ŞOFÖRLER ODASINA ADAY

Batman Esnaf Kefalet ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi üyesi Cemil Turan, Batman Şoförler Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Batman Şoförler Odası başkanlığına dostları  ve şoförlerin ısrarı üzerine 2022 yılında yapılacak seçimde başkan adayı olduğunu açıklayan Cemil Turan “Koltuk sevdalısı olarak değil, esnaflarımızın sorunlarını çözmek için bu göreve talibim, Şoför arkadaşlarımın mesleği sebeplerden dolayı birçok hastalıkla karşı karşıya kalmak durumunda kalıyorlar. Şoför arkadaşlarımın tedavileri için özel hastanelerle anlaşma yapma çabası içine olacağım.

Aynı zamanda şoför kardeşlerimizin birçok müfredatlarla karşı karşıya kalmaktalar, tüm bu sorunları 24 saat boyunca çözecek danışmanlığımız mevcut olacaktır. Ticari vergi sigorta ulaştırma ve benzeri sıkıntılarını gerek yerelde gerek ulusal baz da çözme çabası içinde olacağız, aynı şekilde taksici kardeşlerimizin durak sorunları yıllardır aynı durumda, bunları çözümü için esnaflarımızla bir araya gelip ortak akıl ortak kararla çözüm için elbirliğiyle Allah’ın izniyle çözeceğiz. Galerici kardeşlerimizin sorunlarını da iyi biliyorum, aynı şekilde onlarında sorunlarını çözmek için ne gerekirse yapacağıma söz veriyorum. Üyelerimizin hak hukuk ve menfaatlerini korumak bizlerin en asli görevi olacaktır” dedi.

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.