Hoşgeldiniz  

VALİ ŞAHİN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

admin | 02 Şubat 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

VALİ ŞAHİN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Regaip Kandili mesajı yayımladı.

Aziz milletimiz ve İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutluyor, bu mübarek günün insanlık adına hayırlara vesile olmasını diliyorum diyen Vali Şahin “Manevi bir rahmet ve bereket iklimine girildiğinin habercisi ve müjdecisi olan Regaip Kandili’ne bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu yaşamaktayız. Yüce Allah’ın rahmet deryalarının coştuğu, af ve mağfiretinin sağanak sağanak yağdığı, feyiz ve bereketin zirveye çıktığı bu rahmet ve merhamet mevsimlerinin insanlık için büyük bir nimet olduğunu unutmamalıyız.

Mübarek üç aylara girdiğimiz bu günlerde, Recep ayının ilk perşembe gününü cumaya bağlayan gece idrak edeceğimiz Regaip Kandili’ni fırsat bilerek, Yüce Rabbimizin dağıttığı rahmetten nasibimizi almalı, komşu ve akrabalarımızı ziyaret etmeli, ihtiyaç sahibi insanlara el uzatarak kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.

Bir kez daha Batmanlı hemşehrilerim, aziz milletimiz ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylar ile idrak etmekte olduğumuz Regaip Gecesini kutluyor, bu mübarek günlerin insanlık adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

42 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.