Hoşgeldiniz  

VATANDAŞLARA KUMANYA PAKETİ DAĞITILDI

admin | 11 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

VATANDAŞLARA KUMANYA PAKETİ DAĞITILDI

AK Parti Batman İl Gençlik Kolları üyeleri, Ramazan’da ‘İftara 5 Kala’ sloganıyla iftarda evine yetişemeyen vatandaşlara hazırladıkları kumanyaları ikram etti.

AK Parti Batman İl Gençlik Kolları tarafından iftara yetişemeyen vatandaşlar için ‘İftara 5 Kala’ projesi ile şehrin en yoğun kavşaklarından kumanya dağıtıldı.

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür ve Gençlik Kolları Başkanı Alper Yasin Aslan’ın katıldığı etkinlikte iftarı evinde açamayıp trafikte kalan vatandaşlara İftara 5 Kala projesi ile kumanya paketi dağıtılarak iftarlarını açmaları sağlandı.

İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Yasin Aslan konu ile ilgili yaptığı açıklamada Ramazan ayında yardımlaşma ve paylaşma konularındaki hassasiyetin daha da arttığını söyledi.

Projenin iftar için evine yetişemeyen, yolda, trafikte olan vatandaşlara yönelik olduğunu aktaran Aslan “İftara beş kala etkinliğini bu yılda Ramazan ayının ilk gününden başladık. İftara yetişemeyen vatandaşlarımıza şehrin belli noktalarında ikramlar veriyoruz. Yapmış olduğumuz bu etkinlikle amacımız bir nebze de olsa ramazanın güzelliğini yaşamak ve gönüllere dokunmaktır” dedi.

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.