Hoşgeldiniz  

VEKİL ÖZDEMİR’DEN REKTÖR DEMİR’E ZİYARET

admin | 29 Aralık 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

VEKİL ÖZDEMİR’DEN REKTÖR DEMİR’E ZİYARET

Şehir ve üniversite gelişimini önemseyen Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i Batman Milletvekili Ziver Özdemir ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Batman Üniversitesinin genel ve fiziki durumu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Batman Üniversitesinin Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması kapsamında Enerji alanında pilot üniversite seçilmesinden dolayı Rektör Demir’i tebrik eden Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Üniversitesinin çalışmalarının şehrimize ve bölgemize önemli katkılar sunacağını belirtti. Fiziki gelişmelerin yanı sıra akademik gelişmelerin de yaşandığı Batman Üniversitesinin projelerini yakından takip ettiğini kaydeden Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Batman Üniversitesinde yapılan çalışmalara destek olmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi.

Batman Üniversitesinin gelişmesini ve yapılan çalışmaların bölgesel kalkınmaya katkı sunmasını çok önemsediklerini dile getiren Prof. Dr. İdris Demir, pilot üniversite misyonuyla enerji alanında ihtisaslaşan Batman Üniversitesinin projelerinin sahada hayat bulması için çalışmalara hızla devam ettiklerini vurguladı. Öğrenci odaklı bir bakış açısıyla ihtiyaç duyulan tüm eksiklerin tamamlanmasına yönelik çalışmalara başlandığını da anlatan Rektör Demir, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirerek Batman Milletvekili Ziver Özdemir’e teşekkür etti.

113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.