Hoşgeldiniz  

YILDIZ VE ERKATMIŞ, BATMAN’DAYDI

admin | 24 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

YILDIZ VE ERKATMIŞ, BATMAN’DAYDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ercan Yıldız ve Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürü Bilal Erkatmış, Batman’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’in de eşlik ettiği ziyaretlerde, talihsiz bir kaza sonucu yaşamını yitiren Milli Güreş Antrenörü İbrahim Halil Kay’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunuldu. Ardından Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ercan Yıldız, Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürü Bilal Erkatmış, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ve beraberindeki heyet, TPAO Bölge Müdürü Mustafa Demir’i, Petrolspor alt yapısını ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Batman’daki sportif faaliyetlerin başarılı bir grafik çizdiğini belirten Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ercan Yıldız, fırsat buldukça Güneydoğu illerini ziyaret etiğini söyledi. İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk ise, yapılan ziyaretlerden dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, kentin sportif anlamda Türkiye’nin sayılı illeri arasında olmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.