Hoşgeldiniz  

ZAMLAR HAYATI ÇEKİLMEZ HALE GETİRDİ

Halit BEYTÜT | 05 Ocak 2022 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Yeni yıl, büyük umutlarla değil, büyük zamlarla başladı.

Kara kış fahiş zamlarla beraber, zaten kıt kanaat geçinen dar gelirli ailelere çok daha sert geçecek.

Yeni yılın başlangıcında millete rahat nefes alabileceği umutlar ne yazık ki zam yağmuruyla hayal kırıklığına neden oldu.

Bu acımasız zamlarla kendi vatandaşını büsbütün perişanlığa sürükleyen bu iktidar neyi yapmak istiyor gerçekten anlaşılır değil.

Dar gelirli aileler artık yaşayamaz hale getirilmiştir, işsiz vatandaş ise kelimenin tam anlamıyla kafa yemeye yönelmiştir.

Tüm bu fakru zaruret her gecen gün kendini iyiden iyiye hissettirirken zammı reva görenler adeta kıs kıs gülmekten bile utanmaz hale geldiler.

Bu ne zulümdür bu ne acımasızlıktır ve de bu millete reva gördüğünüz bu sıkıntıları neden bezdirircesine sırtlarına taşıyamayacağı yükleri yüklemeyi marifet mi sanıyorsunuz?

Milletle alay edercesine her gün zam yaparak neyin intikamını alıyorsunuz? Sizi 20 yıldır iktidarda bırakan bu aziz millete vereceğiniz ödül acımasızlık mı olacaktı?

Dayanacak gücü kalmadı oldu olacak siz bizim kölemizsiniz biz ne dersek o olacak mı demek istiyordunuz?

Anlaşılmıştır artık sizin bu ülkeye verecek hiç bit hizmetiniz kalmamıştır ülkeyi yönetemeyeceğiniz artık kesinlikle anlaşılmıştır bari bırakın gidin ve düşün bu milletin yakasından.

Ne umutlarımız kaldı ne de gelecekle ilgili planlarımız kaldı bu ülkenin insanlarına reva gördüğünüz bu zulüm bitsin artık.

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.